Holičství U MAXE

"Dobrý den, využila jsem služeb pana Knechtla na reklamu Holičství u Maxe. Musim říct, že po rozhovoru ihned pochopil jaká je má vize a spolupráce směřovala tím správným směrem. I když jsme na některé detaily měli různý názor a nemohli se dohodnout, oba jsme udělali určitý kompromis, který vedl k mé spokojenosti. Jsem nakonec ráda, že mi pan Knechtl neodkejval všechno co jsem chtěla, protože by to nebylo ono.Má skvělé nápady a cit pro design podle toho v jakém odvětví reklama je. Určitě doporučuji, s reklamou jsem spokojená a ohlasy na mojí reklamu jsou vždy pozitivní."

Klára Šatavová

.

Cabaret Captain Nemo

"Od Jaromíra jsem chtěl jednoduchý a především rychlý web pro náš podnik. Veškeré práce proběhly opravdu rychle a to i s následujícími úpravami které nás čekaly.
S ničím nebyl problém, komunikace i o víkendu když byla třeba.
Děkuji TRIO za super spolupráci a doporučuji dál."

Denny K.

.

Pracuj v Německu

"Pro naši společnost která zprostředkovává pracovní příležitosti v Německu jsme potřebovali vkusnou webovou prezentaci která v našich zákaznících vyvolá pocit jistoty a solidnosti, aby neměli obavy že se jedná o podvodný server, což je palčivé místo tohoto businessu.
Naprogramovali nám z vlastní iniciativy formulář po jehož vyplnění nám přijde strukturovaný životopis zájemce o práci, což nám velmi usnadnilo práci. Doporučujeme dále!

Martin Doleček

.

Míšovo Koule

"Při tvorbě tváře mého projektu jsem nechal TRIO Agency volné pole působnosti. Odměnou za vloženou důvěru je naprosté nadšení ze spolupráce. Výborná komunikace, nadstandardní ochota, velmi originální řešení veškeré grafiky a hlavně se mi líbil kamarádský způsob komunikace. Ze zkušeností doporučuji!"

Michal Dojáček

Olly Tattoo

"S designerem Mírou Knechtlem spolupracuji něco přes rok a díky jeho schopnostem se konečně podařilo sjednotit veškerý design propagačních materiálů a vytvořit tak čitelnější vizuální tvář mého studia. S Honzou nyní pracují na mých webových stárnkách a jsem nadšený tím jak jsou sehraný a v podstatě mě k ničemu nepotřebují. Jsem velice spokoken a mohu vřele doporučit."

Oldřich "Olly" Jeníček

AK Studio

"Po nespokojenosti s konečnými úpravami od jisté reklamní agentury jsme díky TRIO Agency zvládli otevřít náš salon v termínu a s naprostou spokojeností.
Proti argumentům kreativců je třeba se obrnit určitou dávkou nervů ale finální výsledek stojí za to, děkuji."

Petra Králíková